101st Airborne Division - H&D2 Clan

Stránky klanu [101st AD] ve hře Hidden and Dangerous 2

Wzkazník

Výsledky zápasů

2 FW s ~ {E.F} ~

Dnes jsme sehráli hned po sobě dva pěkné zápasy s Elite Force kteří nám opět ukázali svou sílu. První zápas byl v okupaci na mapě Normandy 2B kdy se hrály dvě kola za osu a dvě kola za Američany. Uhájili jsme akorát jedno kolo za osu, a druhé když jseme hráli za osu jsme bránili prostřední, čili třetí vlajku celkem slušně a bez nároky puštění této vlajky do rukou E.F. a když nás všechny zabili, z 10 vteřinového respawnu udělali 20 vteřinový a tudíž vlajku obsadili, protože my jsme se nemohli zrodit ........ Celkem podlost. Konečný výsledek tedy je 3:1 pro E.F.

Druhý zápas byl v OBJ na mapách Af1,Af3,Art3 a Cz3. Eliťákům se povedl celkem zázrak, kdy ze stavu 3:1 pro 101st AD dokázali konečný výsledek obrátit na 5:3 pro ELITE FORCE ... Opravdu pěkný výkon. Akorát poslední dvě mapy se hrály 4 vs 4 a Nickovi společně se mnou to neustále kolo co kolo padalo, proto jsme možná i zbytečně prohráli .. Ale hlavně že byla sranda. Někdy zase na střílenou ... Currahee !!

Žádné komentáře
 
Snad jste se o nás dozwěděli co nejwíce a stránky se wám libili :) Můžete wkládat příspěwky do wzkazníku .. ohledně wšeho. Děkujeme .... Wýsadkář, Clan Leader [101st AD]